28. 11. 2021: 1. adventna nedelja

Danes je zaključek tedna Karitas. Nabirka današnje nedelje je namenjena potrebam Karitas v župniji in škofiji.

Hvala vsem mladim, ki ste pripravili sredstva za izdelavo adventnih vencev. Letos nismo mogli izvesti skupne delavnice. Naj vam to znamenje, ki ste ga doma izdelali, pomaga živeti ta posebni čas priprave na božične praznike.

V ponedeljek ob 18.30, takoj po maši, bo znova srečanje za ministrante.

V četrtek dopoldne bomo imeli v gosteh dekana, ki bo opravil vsakoletno vizitacijo župnije.

V petek bo župnik obiskal vse bolnike po domovih.

Prihodnjo nedeljo ob 9.30 nas bo obiskal sv. Miklavž. Letos nismo mogli pripraviti posebnega srečanja z njim, toda po tej nedeljski maši nas bo obiskal in nagovoril.

Prihodnjo nedeljo zvečer pripravljajo mladi iz Fužin posebno mašo in slavljenje. Maša bo ob 19h. Povabljeni tudi mladi iz Most.

Vzemite si nova tiskana oznanila, spisek mašnih namenov za december, nekatere revije za december in koledarje za prihodnje leto. Na voljo je tudi kadilo za blagoslov stanovanja.